آخرین اخبار

27. شهريور 1396 - 15:18   |   کد مطلب: 295725
طاق نیوز: نائب رئیس انجمن کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه موفق به کسب مقام سوم همایش بین‌المللی هپاتیت تهران شد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، نائب رئیس انجمن کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه موفق به کسب مقام سوم همایش بین‌المللی تهران با موضوع عوامل ایجاد بیماری هپاتیت شد.

حمید قالی جاری در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، گفت: به منظور شرکت در این همایش دو اثر را تهیه و ارسال کردم که در نهایت یک اثرم موفق به کسب مقام سوم بخش «تصویرسازی» این همایش بین المللی شد.

این هنرمند کرمانشاهی تصریح کرد: اثر مذکور به سبک  نقاشی دیجیتال خلق گردیده که خود یکی از سبک های رایج در زمینه کارتون و تصویرسازی محسوب میشود.

وی افزود: ابزار مهم بکار برده شده در این اثر که توانسته عوامل ایجاد هپاتیت را به خوبی نشان دهد، قلم نوری و نرم افزار فتوشاپ است که امروزه اکثر افراد با آن آشنایی دارند.

 

کاریکاتور

قالی جاری همچنین از کسب جایزه ویژه از جشنواره ملی کارتون و کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی طی شهریورماه جاری خبر داد.

نائب رئیس انجمن کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اظهار داشت: این جشنواره با عنوان همه مسئولیم و با موضوعات تولید ملی، حمایت از کالای داخلی، جلوگیری از کالای قاچاق و اقتصاد مقاومتی برگزار شد که با استقبال بی نظیر کاریکاتوریست های حرفه ای کشور روبه رو گردید.

 

کاریکاتور

شایان ذکر است: حمید قالیجاری از هنرمندان چیره دست کاریکاتور استان کرمانشاه است که پیش از این نیز در جشنواره های متعددد بین المللی و ملی موفق به کسب مقام ها و جوایز متعددی شده است.

 

دیدگاه شما