آخرین اخبار

15. شهريور 1396 - 11:07   |   کد مطلب: 295681
معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه:
برپایی دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی با حضور ۳۱ استان درکرمانشاه
طاق نیوز: معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه، از برپایی دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی از امروز ۱۵ شهریور با حضور ۳۱ استان کشور در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، پروانه حیدری از برپایی دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این نمایشگاه از امروز ۱۵ شهریور با حضور هنرمندان و صنعتگرانی از ۳۱ استان کشور برپا می شود.

وی مدت برپایی نمایشگاه را ۵ روز و از امروز تا ۲۰ شهریور اعلام  و تصریح کرد: در این نمایشگاه حدود ۱۲۰ غرفه تدارک دیده شده که حدود ۵۶ غرفه آن متخص هنرمندان استان و نمایش هنرهای دستی آنان است.

معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه از فعالیت بیش از ۱۰ هزار هنرمند صنایع دستی  در قالب  ۲۵۰ رشته در استان خبر داد که در رشته هایی چون گیوه، گلیم، فرش، مصنوعات چرمی، ساخت سازهای سنتی و... فعالیت دارند.

حیدری در ادامه گفت: علاقه مندان می توانند طی روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ و روزهای جمعه و شنبه که با تعطیلات مواجهیم از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۲ از این نمایشگاه  در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در پارک شاهد بازدید کنند.

وی همچنین از برپایی غرفه  غذاها و شیرینی های بومی و محلی استان در حاشیه این نمایشگاه خبر داد.

دیدگاه شما