آخرین اخبار

14. شهريور 1396 - 10:42   |   کد مطلب: 295678
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
بازساری واقعه غدیر خم در 8 نقطه استان کرمانشاه
طاق نیوز: مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از بازسازی واقعه غدیر در هشت نقطه استان کرمانشاه همزمان با عید غدیرخم خبر داد.

علی یوسفی‌راد در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از بازسازی واقعه غدیر در هشت نقطه استان کرمانشاه همزمان با عید غدیرخم خبر داد.

وی با بیان اینکه بازسازی واقعه تاریخی غدیر در شهرستان‌های کرمانشاه، صحنه، هرسین، کنگاور، سنقروکلیایی، دالاهو، گیلانغرب و اسلام آبادغرب انجام خواهد شد، افزود: برگزاری این ویژه برنامه‌ها از غروب روز پنج شنبه(16 شهریور) در شهرستان های مختلف استان آغاز و تا روز شنبه (18 شهریور) ادامه خواهد داشت.

یوسفی‌راد اظهار داشت: تلاش شده تا در هر شهرستان با بهره گیری از حضور هنرمندان و استفاده از همه ظرفیت های موجود در این راستا و نیز فضاسازی مناسب نسبت به برگزاری مطلوب ویژه برنامه بازسازی عید غدیر اقدام شود.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه واقعه غدیر عصر روز جمعه (17 شهریور) در شهر کرمانشاه بازسازی خواهد شد، محل برگزاری این مراسم را بلوار تاق بستان و جنب حوزه علمیه کرمانشاه اعلام نمود.

یوسفی راد: برپایی ایستگاه های صلواتی، نورافشانی، مداحی و... را از برنامه‌های جانبی بازسازی واقع غدیر در شهر کرمانشاه عنوان کرد و  افزود: مردم و هیئات مذهبی هم می توانند نذورات خود را در صورت تمایل در این محل توزیع کنند.

وی با اشاره به حضور نزدیک به پنج هزار نفری مردم در بازسازی واقعه غدیر شهر کرمانشاه در سال گذشته، ابراز امیدواری کرد: امسال شاهد حضور بیشتر مردم در این ویژه برنامه مذهبی، تاریخی و فرهنگی باشیم.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ضمن دعوت از همه مردم استان برای حضور در ویژه برنامه‌ بازسازی واقعه غدیر افزود: امیدواریم برگزاری این نوع برنامه‌ها ضمن افزایش آگاهی مردم،  در ایجاد شادی و نشاط  در جامعه نیز موثر باشد.

یوسفی‌راد اذعان کرد: حضور مردم به ویژه نسل جوان در این نوع از برنامه‌ها خواهد توانست آنها را با واقعه غدیر و اتفاقات رخ داده در جریان این رخداد تاریخی آشنا کند.

دیدگاه شما