آخرین اخبار

13. شهريور 1396 - 11:10   |   کد مطلب: 295671
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه خبر داد:
تولید مستند بلند «خداحافظ فرمانده» توسط انجمن سینمای جوان کرمانشاه
طاق نیوز: رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از ساخت مستندی بلند با موضوع شهید مدافع حرم «محمدرضا عسگری‌فرد» با نام «خداحافظ فرمانده» توسط انجمن سینمای جوان استان خبر داد.

کامران رضایی در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از تولید مستند بلند به نام «خداحافظ فرمانده» خبر داد و گفت: این مستند در خصوص شهید مدافع حرم «محمدرضا عسگری‌فرد»  تهیه شده است.

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه افزود: تهیه ‌کنندگی و کارگردانی این مستند را «مسعود پاریاب» به عهده دارد و نیز این اثر از تولیدات انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه است.

وی ادامه داد: این مستند هم‌اکنون در مراحل تولید بوده و پس از طی کردن مراحل فنی آماده اکران خواهد بود.

رضایی در خصوص دیگر عوامل تولید این مستند گفت: تصویربرداری این مستند ۶۰ دقیقه ای بر عهده «سامان آریانپور» بوده و صدابرداری آن را «امین سلیمی» انجام داده است.

وی از تدوین این مستند که در شهرهای آبادان و خرمشهر تصویربرداری شده، توسط «سیروس زارعی» خبر داد و گفت: «محسن مرادی» نیز گفتار متن آن را به نگارش در آورده و «فرزاد زیبایی» به عنوان گوینده گفتار متن با این مستند همکاری داشته است.

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه  از همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خرمشهر و سازمان بسیج هنرمندان کرمانشاه با انجمن سینمای جوان استان در تولید این مستند خبر داد.

دیدگاه شما