آخرین اخبار

29. مرداد 1396 - 23:26   |   کد مطلب: 295632
طاق نیوز: در هفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر که در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد از سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به عنوان رده ممتاز در سطح کشور تقدبر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، درهفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر که با حضور مسئولین سپاه استانی و معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه کل سپاه در محل مجتمع بعثت برگزار شد از سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به عنوان رده ممتاز در سطح کشور تقدبر به عمل آمد.

در این راستا لوح سپاسی از سوی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه به صلاح الدین قره تپه به عنوان مسئول سازمان اهداء شد.

صلاح الدین قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز گفت: این سازمان که طی چهار سال متوالی موفق شده به عنوان سازمان نمونه و برتر کشوری شناخته شود، امسال نیز توانست به خاطر داشتن فعالیتهای مفید و موثر در حوزه هنر متعهد و انقلابی درهفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر عنوان رده ممتاز در سطح کشور را از آن خود کند.

وی اذعان داشت: جایگاه امروز سازمان بسیج هنرمندان به عنوان سازمان برتر کشوری در واقع نتیجه تلاش و پشتکار تمامی افرادی است است که با نگاه جهادی و در بخش هنر انقلاب تلاش کرده اند وهمواره در انجام هرچه بهتر تمامی فعالیتهای این سازمان از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

وی همچنین در پایان از کلیه ی اعضای شورای سازمان و کانون ها، مدیران کانون های نواحی، مسئولین انجمن های هنری ادبی استان که در این موفقت نقش داشته و سهیم بودند تشکر و قدر دانی کرد.

دیدگاه شما