آخرین اخبار

26. مرداد 1396 - 21:03   |   کد مطلب: 295626
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
فراخوان جشنواره منطقه ای شعر کردی "وحدت" بسیج هنرمندان منتشر شد
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره منطقه ای شعر کردی وحدت همزمان با هفته مبارک بسیج در کرمانشاه خبر داد.

صلاح الدین قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، از برگزاری جشنواره منطقه ای شعر کردی وحدت  همزمان با هفته مبارک بسیج در کرمانشاه خبر داد.

وی افزود: این جشنواره با حضور شعرای کردی سرای استان های آذربایجان غربی، ایلام، لرستان، کردستان، کرمانشاه و به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزار خواهد شد،

قره تپه تصریح کرد:  وحدت اسلامی و مقابله با اندیشه های تکفیری، جنبش های بیداری اسلامی در جهان اسلام، تقویت روحیه امید، نشاط و شور آفرینی در جامعه اسلامی،  استکبار ستیزی، بسیج، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی، فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و امر به معروف و نهی از منکر از جمله محورهای موضوعی جشنواره برای تولید آثار هستند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره  را اول آبان 1396 عنوان کرد و افزود: علاقه مندان می تواند ظرف مهلت مقرر آثار خود را از طریق رایانامه  honari.bsj.kermanshah@gmail.com ارسال نمایند.

قره تپه شماره تلفن ۳۷۲۴۹۷۷۹-۰۸۳ را به عنوان دیگر پل ارتباطی برای هنرمندان اعلام کرد تا اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق پیگیری کنند.

وی گفت: هم چنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره به آدرس کرمانشاه- میدان آزادگان- مجتمع فرهنگی و هنری انتظار- بسیج هنرمندان استان کرمانشاه مراجعه کنند.

دیدگاه شما