آخرین اخبار

17. تير 1396 - 14:47   |   کد مطلب: 295485
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبرداد:
سومین جشنواره مولودی خوانی در استان کرمانشاه برگزار می شود
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری سومین جشنواره استانی مولودی خوانی در کرمانشاه و همزمان با هفته مبارک وحدت خبر داد.

صلاح الدین قره تپه در گفتگو با خبرنگار  طاق نیوز، از برگزاری سومین جشنواره استانی مولودی خوانی در کرمانشاه خبر داد و افزود: این جشنواره به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه، با هدف تقویت این هنر ریشه دار و تحکیم وحدت بین مذاهب اسلامی در استان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: این سازمان در راستای تقویت و ایجاد وحدت و همدلی بین شیعه و سنی در سنوات گذشته ضمن تشکیل گروه های مولودی خوانی و نیز سازماندهی و تجهیز آنها در شهرستان ها و نواحی بخش اورامانات، قصرشیرین، سرپل ذهاب و دالاهو، اقدام به برگزاری اولین و دومین جشنواره مولودی خوانی طی دو سال گذشته نموده است.

قره تپه اصلی ترین اهداف برگزاری این جشنواره ها را شناسایی استعدادهای جوان، خلاق و متعهد، برنامه ریزی برای فراهم کردن زمینه مناسب به منظور رشد فعالیت های هنرمندان این حوزه، ایجاد فضایی برای رقابت سازنده بین گروه های مولودی خوان، جذب، تربیت و پرورش هنرمندان کارآمد و تاثیرگذار و کمک کردن به آنها در فرآیند تولید آثار هنری در این رشته عنوان کرد و گفت: سازمان بسج هنرمندان استان کرمانشاه با توجه به اهداف مذکور و نیز استقبال خوب هنرمندان اهل سنت و شیعه طی سنوات گذشته در نظر دارد سومین جشنواره مولودی خوانی خود را همزمان با هفته مبارک وحدت دراستان برگزار نماید.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه: "میلاد حضرت ختم المرسلین(ص)"، "استکبار ستیزی"، "جنبش های بیداری اسلامی در جهان اسلام"، وحدت اسلامی و مقابله با اندیشه های تکفیری"، "بسیج، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی"، "فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس"، "تقویت روحیه امید، نشاط و شورآفرینی در جامعه اسلامی"، "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال"، "امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان محورهای موضوعی این جشنواره اعلام نمود.

وی خاطر نشان کرد: علاقه مندان به حضور در این جشنواره می توانند آثار خود را در قالب لوح فشرده به همراه شناسنامه گروه حد اکثر تا تاریخ  30 آبان ماه امسال به دبیرخانه  این سازمان به آدرس کرمانشاه- میدان آزادگان- مجتمع فرهنگی و هنری انتظار ارسال و یا به منظور کسب اطلاعات بیشتر به کانون های هنرمندان نواحی مقاومت بسیج مراجعه نمایند.

قره تپه همچنین شماره تلفن  ۳۷۲۴۹۷۷۹ را  به عنوان دیگر پل ارتباطی با دبیر خانه سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اعلام کرد.

دیدگاه شما