آخرین اخبار

29. خرداد 1396 - 16:14   |   کد مطلب: 295419
طاق نیوز: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، از برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع دستی به میزبانی کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، پروانه حیدری اظهار کرد: نمایشگاه سراسری صنایع دستی و سوغات استانها از 15 تا 20 شهریور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: هنرمندان و صنعتگران برجسته سراسر کشور با حضور در این نمایشگاه آخرین تولیدات سنتی خود را به معرض نمایش و فروش قرار می دهند.

حیدری تاکید کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی فرصت مناسبی است که هنرمندان برجسته کشور گردهم آیند و ضمن فروش تولیدات خود، به بحث و تبادل نظر و تعامل با یکدیگر و استفاده تلفیقی از هنرهای یکدیگر بپردازند.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در ادامه گفت: همچنین حضور در این نمایشگاه ها می تواند کمک قابل توجهی به اقتصاد هنرمندان فعال در عرصه صنایع دستی باشد.

وی خاطرنشان کرد: معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه نگاه ویژه ای به حضور هنرمندان استان در نمایشگاه های داخلی و خارجی دارد و همواره به دنبال فراهم آوردن چنین موقعیت هایی است که هنرمندان استان بتوانند در نمایشگاه ها حضور یابند.

دیدگاه شما