آخرین اخبار

27. خرداد 1396 - 12:12   |   کد مطلب: 295410
طاق نیوز: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری مراسم ویژه شب قدر امشب(27 خرداد) در بقاع متبرکه شاخص و امامزادگان استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، حجت‌الاسلام آیت‌ عباسیان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، گفت: مردم مومن و خداجوی استان کرمانشاه امشب همراه با دیگر هموطنانمان در آستان مبارک امامزادگان و بقاع متبرکه استان نوای "العفو، العفو"  سر خواهند داد و از پروردگار غفار و بخشنده طلب مغفرت کرده، از درگاهش می‌خواهند تا تقدیرشان را با نیکی ها همراه سازد و در مسیر صلاح و ثواب رقم بزند.

وی با بیان اینکه مداحان خاندان عصمت و طهارت(ع) در اولین و دومین شب قدر ماه مبارک رمضان، اشعار و مرثیه هایی در غم شهادت علی مرتضی(ع) اولین امام شیعیان جهان سردادند، اظهار داشت: امشب نیز شاهد حضور این مداحان در بقاع متبرکه شاخص استان خواهیم بود.

عباسیان با اشاره به اجرای طرح ضیافت الهی به مناسبت ماه مبارک رمضان در آستان مبارک 20 امامزاده و بقعه متبرکه استان افزود: برنامه‌های ویژه ای برای بهره گیری از فیوضات ماه مبارک رمضان در این بقاع در حال برگزاری است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: همزمان با اجرای این ویژه برنامه‌ها در شبهای قدر، خیمه‌های معرفت که شامل غرفه‌های پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره خانواده و نمایشگاه‌های محصولات فرهنگی با همکاری و مشارکت مبلغان بومی و اعزامی از شهر مقدس قم در جوار این امامزادگان عظیم‌الشان برگزار می‌شود.

 

دیدگاه شما