آخرین اخبار

20. خرداد 1396 - 12:40   |   کد مطلب: 295388
طاق نیوز: «۳۰روز ۳۰پیام»(باالهام از دعاهای روز ماه رمضان) اثری از حجت الاسلام «ابوالفضل هادي منش»است که انتشارات «بهاردلها» آن را چاپ کرده است.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، در این اثر حجت الاسلام هادی منش باشرح و توضیحی کــوتاه از دعاهای هر روز این مـاه  پر فضیلت  به همراه داستان های اخلاقی  از معصومین (ع) ، فرصت  ویژه ای برای تربیت روح روزه داران ترتیب داده است تا با الهام از دعاهای این ضیافت الهی درحیات معنوی روزه داران تحولی پدید آید. جهت برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب سوال طراحی شده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:«روزی جمعی از شیعیان به خانه امام باقر (ع)آمدند. آن روز ،یکی از فرزندان امام به شدت بیمار و بستری بود و این مسئله سبب ناراحتی امام شده بود ؛به گونه ای که مهمانان  امام ، نگران حال امام شدندو با خود گفتند:اگر حادثه ای برای فرزند امام رخ دهد حتما از شدت ناراحتی برای امام اتفاقی می افتد. چندی نگذشت که صدای شیون زنان از اتاق مجاور بلند بلند شد و امام سراسیمه داخل  اتاق رفت. همگی دانستند که فرزند  امام از دنیا رفته است.آنها بیشتر بیشتر نگران حال امام شدند ،اما وقتی  امام از اتاق بیرون آمد ، برخلاف انتظار، او را نگران نیافتند. علت را از او پرسیدند. وی در پاسخ فرمود:«ما نیز دوست داریم که عزیزانمان در سلامتی به سر برند،اما وقتی که امر خدواند نازل شد،رضای او را بیشتر دوست می  داریم و تسلیم امر او می شویم.»

 تا شعله عشق تو بر افروخته شد

جان و دل و عشاق همه سوخته شد

آن را که دلش به وصلت افروخته شد

از هر دو سرای چشم او دوخته شد

انتشارات بهار دلها کتاب «30روز 30پیام(باالهام از دعاهای روز ماه رمضان)»اثری از حجت الاسلام «ابوالفضل هادي منش»  را چاپ کرده است.

دیدگاه شما