آخرین اخبار

8. ارديبهشت 1396 - 14:23   |   کد مطلب: 295215
سرلشکر صفوی از عملیاتی شدن دستور رهبر انقلاب خبر داد:
افتتاح سامانه گرمسیری انتقال آب به همت قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در کرمانشاه
طاق نیوز: مشاور و دستیار عالی فرمانده کل قوا گفت: این خبر خوشی برای جوانان کرمانشاه خواهد بود که با افتتاح سامانه گرمسیری انتقال آب، مرهمی بر نرخ بالای بیکاری کرمانشاه گذاشته خواهد شد.

به گزارش طاق نیوز به نقل از مرصاد،سرلشکر رحیم صفوی در حاشیه صعود به ارتفاعات بازی دراز در شهرستان سرپل ذهاب از افتتاح فاز نخست سامانه گرمسیری انتقال آب در استان کرمانشاه به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خبر داد.

مشاور و دستیار عالی فرماندهی کل قوا با اعلام این خبر خوش به مردم کرمانشاه گفت: به زودی دستور مقام معظم رهبری برای رسیدن آب به دشت های سرپل ذهاب و قصر شیرین تا ایلام به وسیله احداث طرح سامانه گرمسیری عملیاتی خواهد شد و در سال ۹۶ ان شاء الله شاهد اتمام طرح خواهیم بود.

وی اظهار داشت: جوانان این منطقه که متاسفانه از نرخ بالای بیکاری رنج می برند با آبی شدن زمین ها و بالا رفتن و تولیدات کشاورزی خود دارای یک اشتغال پایدار و موثر خواهند شد.

به گزارش مرصاد، طرح سامانه گرمسیری انتقال آب از سال ها قبل به دستور مقام معظم رهبری و با اجازه ایشان برای بهره‌برداری از اعتبارات صندوق توسعه ملی آغاز و توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در حال پیشرفت است.

دیدگاه شما