آخرین اخبار

15. فروردين 1396 - 18:55   |   کد مطلب: 295131
طاق نیوز: یک هنرمند عرصه تئاتر گفت: هنر یکی از مهمترین ابزارها در راستای کمک به معضلات مختلف جامعه بوده و سازمان بسیج هنر مندان با توجه به توانایی های خود و وجود روحیه جهادی میتواند یکی از قدرتمند ترین ارکان در تحقق فرامین مقام معظم رهبری باشد.

هاشم پور محمدی هنرمند عرصه تئاتر استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار طاق نیوز، گفت: همانطوری که همه ما میدانم رهبر معظم انقلاب هرساله  بنابر اهمیت و کاربردی بودن موضوعات روز،  سال را بر اساس همان نامگذاری میکنند تا سیاستها ی کل نظام در آن سال بر اساس همان شعار  که نقشه راه میباشد  تبعیین و عملی شوند.

وی تصریح کرد: مبحث اقتصاد یکی از مشهود ترین مباحثی است که در چند مدت خصوصا یکی دوسال اخیر به شدت واضح وقابل لمس بوده است وصد البته همه ما میدانیم که اگر اقتصاد جامعه ای مشکل داشته باشد سایر ارکان جامعه حتی هنر هم به تبع آن دچار مشکلات اساسی خواهند شد بنابر این همچون گذشته که نگاه مدبرانه حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) به خوبی مسیر حرکت را تعیین کرده است امسال نیز این امر محقق گردید.

پور محمدی در ادامه افزود: مسئله اشتغال که شاید بزرگترین دغدغه نسل جوان جامعه ماست تبعات عظیم و تاثیر گذاری را به دنبال خود خواهد داشت که اهتمام به این امر میتواند بزرگترین وموثر ترین قدم اقتصادی مفید باشد. قدمی که رد درخشان آن در تمامی حوزه های مختلف اجتماعی اقتصادی فرهنگی وسیاسی به خوبی عیان خواهد شد.

این هنرمند عرصه تئاتر گفت: هنر یکی از مهمترین ابزارها در راستای کمک به معضلات مختلف جامعه خواهد بود که متاسفانه دولتها این امر مهم را به فراموشی سپرده اند، سازمان بسیج هنر مندان که هم راستا و همپای فرامین مقام عظمای  ولایت حرکت کرده وخواهد کرد باتوجه به توانایی های خود و وجود روحیه جهادی میتواند یکی از قدرتمند ترین ارکان در تحقق فرامین مقام معظم رهبری باشد. ایجاد فرهنگ کار آفرینی وترویج آن با هنرهای مختلف در جامعه، آموزش هنرهای کاربردی ، بررسی و تشخیص واقعیتهای جامعه به دور از بزرگنمایی وسیاهنمایی،  تولید آثار هم راستا با فرامین مقام معظم رهبری ، میتواند گوشه ای از نقش آفرینی این سازمان باشد.

وی خاطر نشان کرد: این امر مستلزم تلاش مضاعف و جهادی از سوی مسئولین سازمان بسیج هنر مندان و نیز خود هنرمندان بسیجی میباشد. تمام اقشار جامعه وخصوصا بسیجیان که اطاعت خودشان را از فرامین ولایت فقیه در طول تاریخ انقلاب به اثبات رسانده اند موضفیم ومسئولیم که تمام تلاش خود را در راستای بر طرف شدن این مشکلات انجام دهیم ونگذاریم خدای نکرده فرامین رهبر عظیم الشان انقلاب بر زمین بماند.

دیدگاه شما