آخرین اخبار

2. بهمن 1395 - 22:23   |   کد مطلب: 294865
طاق نیوز: گروه "تریفه ی مانگه شو" به سرپرستی "کاوه امینی" از کرمانشاه در اولین جشنواره بین المللی اقوام در کرمانشاه به اجرای برنامه پرداخت.

به گزارش طاق نیوز، گروه "تریفه ی مانگه شو" به سرپرستی "کاوه امینی" از کرمانشاه در اولین جشنواره بین المللی اقوام در کرمانشاه به اجرای برنامه پرداخت.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی اولین جشنواره بین المللی اقوام، گروه "تریفه ی مانگه شو" به سرپرستی " کاوه امینی" از کرمانشاه با اجرای چندین قطعه زیبا در تالار انتظار کرمانشاه به هنرنمایی پرداخت و با تشویق گرم حاضران سالن رو به رو شد.

در اجرای این گروه سیده دنیا شهیدی، علی امینی، نیما امینی، فرهود کرمی، مریم شافعیان، یزدان خاقانی، پروانه کرمی، نیشتمان فتاحی، علی صید پور، سمانه نیک کردار، علی فروزی، محمدعلی باقری، سارا گلمرادی، رضا کندوله و رضا ریزوندی به هنرنمایی پرداختند.

این گروه همچنین قطعه غم انگیزی را به یاد شهدای آتشنشان فداکار حادثه پلاسکو اجرا کردند.

اولین جشنواره بین المللی اقوام 30 دی تا سوم بهمن ماه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در کرمانشاه برگزار می‌شود.

موسسه فرهنگی هنری "شکوه انقلاب" مجری برگزاری این جشنواره است و بازدید از همه بخش‌های آن برای عموم  و علاقمندان آزاد و رایگان خواهد بود.   
                                                                                                                                                   

 

دیدگاه شما