آخرین اخبار

11. مهر 1395 - 10:06   |   کد مطلب: 294304
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه خبر داد:
معرفی 2 اثر از استان کرمانشاه به سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر
طاق نیوز: رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از معرفی 2 نمایش «گاهی...» و «بیست» از کرمانشاه به سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبرداد.

محمد درند در گفتگو با طاق نیوز،  با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه بیست و هشتمین دوره تئاتر استانی در کرمانشاه گفت: در این جشنواره 25 گروه از سراسر استان شرکت کرده بودند که طی مراحل اولیه داوری 12 گروه به بخش مسابقه راه پیدا کردند.

وی افزود: طی آیین اختتامیه این جشنواره، 20 گروه از 25 گروه شرکت کننده به اجرای عمومی پرداختند و نهایتا از بین 12 گروه راه یافته به بخش مسابقه گروه های برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه تصریح کرد: این جشنواره از 7 تا 10 مهر برگزار شد و تنها 12 گروه ردبندی شده در رده الف مبلغ یک میلیون تومان ورودی به جشنواره را دریافت و با یکدیگر رقابت کردند و مابقی گروه ها نیز در اجرای عمومی حمایت شدند.

وی از معرفی دو گروه برتر این جشنواره به سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد و تصریح کرد: نمایش «گاهی...» به نویسندگی« آرش عباسی» و کارگردانی « محمد درند» و «سعید زندی» یکی از نمایش های راه یافته به سی و پنجمین جشنواره تئاتر بین المللی فجر است.

درند از راهیابی نمایش «بیست» نیز به نویسندگی و کارگردانی « آرش منصوری» به سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر خبر داد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه  خاطر نشان کرد: در اختتامیه بیست و هشتمین دوره جشنواره تئاتر استانی از برترین ها در بخش های بازیگری، کارگردانی، نویسندگی، طراحی صحنه، طراحی لباس، گریم، موسیقی و پوستر تقدیربه عمل آمد.

دیدگاه شما