آخرین اخبار

4. مهر 1395 - 11:58   |   کد مطلب: 294262
مدیر کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه مطرح کرد:
جزئیات برنامه های هفته ملی کودک در کرمانشاه/اجرای نمایش عاشورایی
طاق نیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، از برگزاری برنامه های متنوعی در استان طی هفته ملی کودک خبر داد و گفت: اجرای نمایش با موضوع عاشورا از جمله این برنامه هاست.

رضا موزونی در گفتگو با طاق نیوز،  در خصوص برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه طی هفته ملی کودک گفت: طی هفته ملی کودک که از 15 مهر ماه آغاز می شود برنامه های متنوعی در استان تدارک دیده شده است.

وی افزود: به خاطر مصادف شدن این هفته با دهه اول ماه محرم، برنامه ها رنگ و بویی عاشورایی خواهد داشت و ویژه برنامه های متعددی به این مناسبت تدارک دیده شده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده به این منظور گفت: عمده برنامه های ما در مرکز شماره 2 واقع در سه راه 22 بهمن، مجتمع فرهنگی و هنری آفرینش برگزار و در روز 15 مهر ماه، این برنامه ها در مجتمع فرهنگی و هنری آفرینش کلید خواهد خورد.

وی با اشاره به مشارکت دستگاه های متعدد در برگزاری برنامه های هفته ملی کودک در استان افزود: ریاست برگزاری برنامه های هفته ملی کودک استان به کانون پرورش فکری سپرده شده و دستگاه های دیگر چون آموزش و پرورش، صدا و سیما، بهزیستی و... نیز در اجرای این برنامه ها با کانون مشارکت دارند.

موزنی، از اجرای ویژه برنامه های عاشورایی در این هفته خبر داد و تصریح کرد: اجرای نمایش سایه ای با موضوع عاشورا، مسابقات حضوری با موضوع عاشورا چون  نوحه خوانی، نوحه های عاشورایی، برنامه «یک سوال و یک جواب» و قصه گویی عاشورایی از جمله این ویژه برنامه ها است.

وی با یادآوری اینکه هفته ملی کودک از 15 الی 21 مهر ماه است، گفت: این ویژه برنامه ها از ساعت 9 صبح الی 11 ظهر روزهای برگزاری در مرکز شماره 2 کانون واقع در سه راه 22 بهمن، مجتمع فرهنگی و هنری آفرینش برگزار می شود.

دیدگاه شما