آخرین اخبار

12. شهريور 1396 - 13:02   |   کد مطلب: 295666
طاق نیوز: برگزاری کارگاههای سینمای حرفه ای، جان تازه ای به شهر آفتابگردان های سنقر بخشیده است.

به گزارش خبرنگار طاق نیوز، این کارگاهها با حضور کامبوزیا پرتوی کارگردان فیلم های "کافه تزانزیت"، "گلنار"، "بازی بزرگان" و فیلمنامه نویس فیلم هایی چون "محمد (ص)"، "فراری"، "من ترانه پانزده سال دارم" و ... ، و نیز کیوان علیمحمدی کارگردان فیلمهای "شبانه روز"، "شبانه"، "ارغوان" و "گیلدا" در حال برگزاری است.

 

کارگاه فیلم

همچنین ساعد نیک ذات عکاس و فیلمبردار فیلم های "نفس"، "زمانی برای مستی اسبها"، جهانگیر میرشکاری صدابردار فیلمهای "باشو غریبه کوچک"، "اجاره نشین ها" و "ناخدا خورشید"، حسن زاهدی صدابردار فیلم های "کلوزآپ" و "درباره الی" و مهدی ابراهیم زاده صدابردار فیلم های "تیک آف"، "زرد"، "شماره ١٧ سهيلا" و "جاده قديم" و جمعی از هنرمندان و علاقمندان دیگر سینمای ایران، در این کارگاه ها حضور دارند.

 

کارگاه فیلم

برپایه این گزارش مجموعه کارگاههای سینمای حرفه ای به همت انجمن سینمای جوانان ایران نمایندگی سنقر و کلیایی به مدیریت مهدی اصلانی به مدت 8 روز در حال برگزاری است و هنرجویان در ۳ روز پایانی بعد از حضور در این کارگاههای تخصصی، آموخته های خود را به صورت تجربی به کار می گیرند.

 

کارگاه فیلم

همچنین در روز اختتامیه مصادف با عید سعید غدیر خم ضمن اعطای گواهینامه شرکت در دوره به هنرجویان، از برگزیدگان فیلمسازی تقدیر خواهد شد.

 

دیدگاه شما