نظرخواهی

کیفیت مطالب منتشر شده در طاق نیوز را در سه ماهه اخیر چگونه ارزیابی می‌کنید؟

آخرین اخبار

  • طاق نیوز: ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی پس از کسب فیوضات و برکات الهی در ضیافت شهرالله رمضان و درک ایام و لیالی نورانی قدر با اتکا به قدرت لایزال الهی و با امید به عنایات خاصه حضرت ولیعصر صاحب الزمان(عج) و با الهام از آموزه های قرآنی و با لبیک به ندای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) روز قدس با حضوری گسترده و انقلابی در صفوفی متحد و یکپارچه، فریاد بلند استکبار ستیزی سرمی دهند.

اخبار ویژه

طاق نیوز: معاون فرهنگی شهرداری کرمانشاه با اشاره به برنامه‌های متنوع و متعدد فرهنگی و هنری شهرداری برای تابستان امسال و غنی سازی اوقات فراغت مردم، اظهار داشت: در این ایام شهر کرمانشاه به یک فرهنگسرای بزرگ تبدیل خواهد شد.
طاق نیوز: نائب رئیس انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به کارگاه شعر «عفاف و حجاب» تا 15 تیر ماه تمدید شد.
طاق نیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه میزان زکات فطره امسال استان را بر اساس قوت غالب منطقه، به ازای هر نفر سه کیلو گرم گندم معادل مبلغ ۶ هزار تومان اعلام کرد.
درروز جهانی قدس:
ظاق نیوز: همزمان با روز جهانی قدس نمایشگاه مجموع آثار هنرمندان کاریکاتور حوزه هنری با عنوان «هلوکاست»، در مسیر راهپیمایی بر پا شد.
معرفی کتاب؛
طاق نیوز: حقیقتا چمران کیست؟ این سوالی است که با گذشت 35 سال از شهادت این انسان بزرگ همچنان جواب دادن به آن دشوار است، دشوار از آن جهت که چمران انسانی یک بُعدی نبود و در ابعاد مختلفی حرف برای گفتن داشت.
فراخوان کشوری شعر
طاق نیوز: فراخوان کشوری شعر «رقص شمشیر جاهلی» در خصوص هجو تناقض‌های دنیای وارونه امروز با همکاری بنیاد فرهنگی سیدالشهدا(ع)، حوزه هنری استان البرز و دبیرخانه دومین جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی منتشر شد.
طاق نیوز: حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری در پیامی کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه را به حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود.
طاق نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه پیش بینی کرد: امسال حدود115 هزار مترمربع فرش در کرمانشاه بافته خواهد شد.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: برنامه های کانون های فرهنگی کمیته امداد استان از ابتدای تیر ماه آغاز و تا اواسط شهریورماه ادامه خواهد داشت.
طاق نیوز: مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان هرسین از افتتاح نخستین هسته هنری ادبی کانون بسیج هنرمندان و نیز برگزاری نشست معرفتی بصیرتی آشنایی با معارف قرآنی با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان در محل امام زاده مهدی(ع) این شهرستان خبر داد.
طاق نیوز: نمایشگاه پوستر اقتصاد مقاومتی با نمایش ۳۴ اثر از هنرمندان و در راستای ترویج سیاست ‌های اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه برپا شد.
طاق نیوز: ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی پس از کسب فیوضات و برکات الهی در ضیافت شهرالله رمضان و درک ایام و لیالی نورانی قدر با اتکا به قدرت لایزال الهی و با امید به عنایات خاصه حضرت ولیعصر صاحب الزمان(عج) و با الهام از آموزه های قرآنی و با لبیک به ندای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) روز قدس با حضوری گسترده و انقلابی در صفوفی متحد و یکپارچه، فریاد بلند استکبار ستیزی سرمی دهند.
طاق نیوز: فرماندار هرسین گفت: گلیم هرسین به ثبت ملی رسیده و پیگیر امورات مربوط به ثبت شهرستان هرسین به عنوان پایتخت و شهر گلیم جهان هستیم.
طاق نیوز: رئیس اداره امور سینمایی و سمعی و بصری استان از برگزاری جشنواره فیلم سبز در کرمانشاه خبر داد.
معاون فرهنگی شهرداری کرمانشاه:
طاق نیوز: معاون فرهنگی شهرداری کرمانشاه ضمن تشریح برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری شهرداری برای روز قدس، گفت: یکی از مهمترین این برنامه‌ها مسابقه عکاسی با گوشی تلفن همراه است.
مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان هرسین:
طاق نیوز: مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان هرسین از برگزاری مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری ممتاز مصری، در محل آستان مقدس امامزاده مهدی( ع ) این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها