نظرخواهی

کیفیت مطالب منتشر شده در طاق نیوز را در سه ماهه اخیر چگونه ارزیابی می‌کنید؟

آخرین اخبار

اخبار ویژه

طاق نیوز: رئیس دفتر تئاتر خیابانی انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از برگزاری اولین همایش استانی تئاتر خیابانی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در استان خبر داد.
طاق نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری دومین کنگره ملی شعر بانوان در کرمانشاه خبر داد.
طاق نیوز: سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه، از برگزاری کنگره ملی شعرعاشورایی با عنوان«دروازه قافله عشق» در استان خبر داد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه:
طاق نیوز: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، از از پایان ۴۰ روز عملیات رف‌خوانی ۷۷ کتابخانه عمومی و احیای کتابخانه های عمومی استان خبر داد.
طاق نیوز: دینور مهد عارفان و بزرگان علم و دانش ایران و جهان اسلام؛ یادمانی برای قهرمانان و سرافرازان هشت سال جنگ نابرابر را از مسئولان مطالبه دارد.
طاق نیوز: در هفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر که در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد از سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه به عنوان رده ممتاز در سطح کشور تقدبر به عمل آمد.
مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور:
طاق نیوز: مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، توسعه کتابخانه‌های عمومی را یکی از زیربناهای توسعه فرهنگی دانست.
معرفی کتاب؛
طاق نیوز: کتاب «شعر؟ یا موسیقی؟» اثر مهدی آذرسینا از سوی انتشارات سروش منتشر شد.
معاون کمیته امداد استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: معاون کمیته امداد استان کرمانشاه، از حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه از یک هزار و ۲۲۶ بیمار صعب‌العلاج و زمینگیر توسط این نهاد در استان خبر داد.
با حضور مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛
طاق نیوز: با حضور مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، جلسه نقد و بررسی کتاب شهرآرمانی ازمنظر دین و دانش در کرمانشاه برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره منطقه ای شعر کردی وحدت همزمان با هفته مبارک بسیج در کرمانشاه خبر داد.
سرمربی صالحین سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه:
طاق نیوز: سرمربی صالحین سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه گفت: متاسفانه ما در بسیاری از امورات مهم به ویژه مشکلات فرهنگی جامعه آگاهی و آموزش های لازم را خصوصا در مورد جوانان آن هم به نحوی موثر انجام نداده ایم.
طاق نیوز: نشست فصلی مربیان صالحین کانون ها با سرمربی صالحین سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با موضوعات اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال در حوزه هنر و امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.
طاق نیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در نخستین همایش استانی برای بلوط در کرمانشاه که در کانون پرورشی کرمانشاه برگزار شد، از بلوط به عنوان شناسنامه هویتی و تاریخی زاگرس یاد و اظهار کرد: آتش سوزی در جنگل های بلوط قلب دوستداران طبیعت را آتش می زند.
طاق نیوز: «سینماسنگر» جشنواره «عمار» برای اکران آثار سینمای انقلاب در شهرها و مناطق عملیاتی استان‌های کردستان و کرمانشاه دایر می‌شود.
طاق نیوز: دبیر استانی جشنواره فیلم سبز در کرمانشاه از برگزاری این جشنواره طی روزهای 18 تا 24 شهریور ماه همزمان با سراسر کشور در سینما فرهنگ کرمانشاه خبر داد.

صفحه‌ها