نظرخواهی

کیفیت مطالب منتشر شده در طاق نیوز را در سه ماهه اخیر چگونه ارزیابی می‌کنید؟

آخرین اخبار

اخبار ویژه

طاق نیوز: در سومین روز از برپایی نمایشگاه عکس و پوستر دفاع مقدس با عنوان گنج جنگ، جلسه نقد و بررسی آثار ارائه شده در این نمایشگاه در نگارستان سوره حوزه هنری کرمانشاه برگزار شد.
همزمان با هفته دفاع مقدس؛
طاق نیوز: رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه نمایشگاه عکس و پوستر«گنج جنگ» در استان طی هفته دفاع مقدس خبر داد.
طاق نیوز: نائب رئیس انجمن کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه موفق به کسب مقام سوم همایش بین‌المللی هپاتیت تهران شد.
همزمان با اولین روز برگزاری؛
طاق نیوز: گالری عکس جشنواره منطقه ای انجمن سینمای جوان -شبدیز- با نمایش ۷۰ اثر از ۵۰ هنرمند عکاس سینمای جوان در تالار انتظار کرمانشاه افتتاح شد.
مدیر اجرایی جشنواره منطقه ای سینمای جوان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مدیر اجرایی جشنواره منطقه ای سینمای جوان کرمانشاه از ارسال ۲۴۳۲ اثر در قالب فیلم، عکس و فیلم نامه به دبیرخانه جشنواره شبدیز کرمانشاه خبر داد.
گزارش تصویری؛
طاق نیوز: کارگاه آموزش، تربیت و کادر سازی نیروهای بسیبجی و ارزشی در رشته های عکاسی و فیلم نامه نویسی در کرمانشاه برگزار شد.
به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه؛
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه گفت: کارگاه آموزش، تربیت و کادر سازی نیروهای بسیبجی و ارزشی در رشته های عکاسی و فیلم نامه نویسی در کرمانشاه برگزار شد.
طاق نیوز: نمایشگاه عکس "نگاه‌ها و رازها" کاری از عکاس پیشکسوت کرمانشاهی «غلامحسین محبی» از 21 تا 26 مردادماه در کرمانشاه برپا می شود.
طاق نیوز: مجید پاکرای مسئول انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه برتر در مسابقه بین المللی عکاسی "بشریت" Humanity سال ۲۰۱۷ کشور چین شد.
به مناسبت دهه فجر برگزار می شود؛
طاق نیوز: سرپرست معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه از برگزاری مسابقه عکاسی از راهپیمایی ۲۲بهمن با گوشی تلفن همراه خبر داد.
در پی اعلام عزای عمومی
طاق نیوز: در پی اعلام عزای عمومی و جهت ابراز همدردی با خانواده شهدای آتشنشان حادثه پلاسکو، تمامی اجراهای موسیقی و نمایش روز سوم جشنواره بین المللی اقوام در کرمانشاه لغو شد.
طاق نیوز: اولین جشنواره بین المللی اقوام ایرانی با حضور اقوام مختلف ایرانی و نیز گروه‌هایی از اقوام کشورهای هند و عراق دیروز (30 دی) در کرمانشاه آغاز به کار کرد.
طاق نیوز: عضو هیات امنای انجمن عکاسان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه عکس "اقوام ایرانی" از 30 دی تا سوم بهمن ماه همزمان با جشنواره بین المللی اقوام در کرمانشاه و در حاشیه آن خبر داد.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسنان کرمانشاه:
طاق نیوز: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از موفقیت مربی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سنقر و کلیایی در چهارمین جشنواره بین‌المللی «خیام» خبر داد.
مسئول خانه کاریکاتور استان کرمانشاه:
طاق نیوز: مسئول خانه کاریکاتور استان کرمانشاه در حاشیه برگزاری نمایشگاه"دنیای وارونه من" این هنر را معلول وارونگی اصول و ارزش ها دانست و گفت: تا زمانی که وارونه گی ها در دنیا وجود دارد کاریکاتور نیز به حیات خود ادامه می دهد.
طاق نیوز: رئیس دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه از واقفان خواست تا هوشیارانه اموال و دارای‌های خود را وقف کنند و به وقف‌های زودگذر اکتفا نکنند.

صفحه‌ها