نظرخواهی

کیفیت مطالب منتشر شده در طاق نیوز را در سه ماهه اخیر چگونه ارزیابی می‌کنید؟

آخرین اخبار

اخبار ویژه

ئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه:
طاق نیوز: رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از معرفی ۲ اثر برتر جشنواره استانی تئاتر کرمانشاه به جشنواره تئاتر فجر خبر داد.
طاق نیوز: گروه مولودی خوانی "نی نوا" توانست مقام نخست جشنواره منطقه‌ای دف‌نوازی و مولودی‌خوانی «سراج منیر» که به میزبانی استان کردستان در سنندج برگزار شد را از آن خود کند.
طاق نیوز: نخستین جشنواره کهن آواهای تنبور که از صبح دوشنبه در روستای 'بان زلان سفلی' از توابع بخش گهواره شهرستان دالاهو آغاز شده بود، سه شنبه شب با حضور مسئولان و اساتید موسیقی کشور پایان یافت.
از امروز؛
طاق نیوز: نخستین جشنواره منطقه‌ای«کهن آواهای تنبور» با حضور۷۰ هنرمند تک نواز و ۱۳ گروه در روستای «بان‌زلان سفلی» دالاهو از استان کرمانشاه آغاز به کار کرد.
با حضور بزرگان موسیقی کشور؛
طاق نیوز: نخستین جشنواره منطقه‌ای "کهن آواهای تنبور" با حضور بزرگان موسیقی ایران و بیش از 70 تنبور نواز، به زودی در شهرستان دالاهو استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
طاق نیوز: از زمانی که انسان تصمیم به ارایه یک پیام تصویری گرفت و به زعم خویش از مواد و متریالی که برای هم نوعان او مفاهیم مشخص و تا حدودی ثابت داشت استفاده کرد هنر گرافیک آغاز شد و تاکنون هم با همه پیشرفت‌ها و تغییراتی که داشته است باز هم با همان شیوه به حرکت خود ادامه می‌دهد.
مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور:
طاق نیوز: مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان کنگاور از برگزاری کارگاه آواها ونواهای حماسی بسیج در این شهرستان خبر داد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبرداد:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری سومین جشنواره استانی مولودی خوانی در کرمانشاه و همزمان با هفته مبارک وحدت خبر داد.
طاق نیوز: به گفته مسئولان برگزاری کنسرت ارکستر ملی ایران، اجرای این ارکستر در استان کرمانشاه لغو شد.
در یک نشست خبری مطرح شد
طاق نیوز: حافظ ناظری با بیان اینکه هرگز راه پدرش را ادامه نمی‌دهد، گفت: راه پدرم در نهایت به شهرام ناظری ختم می‌شود و جامعه دو شهرام ناظری نمی‌خواهد و هیچ فرعی هم از اصل آن بهتر نمی‌شود. برای همین من و هر هنرمند دیگری هر کدام باید راه خود را برویم.
طاق نیوز: اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی اقوام با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد.
شهرام ناظری:
طاق نیوز: شهرام ناظری به پخش آثارش در صدا و سیما بدون دادن حق و حقوش و بدون اینکه قراردادی به وی داشته باشند اعتراض کرد.
طاق نیوز: گروه "تریفه ی مانگه شو" به سرپرستی "کاوه امینی" از کرمانشاه در اولین جشنواره بین المللی اقوام در کرمانشاه به اجرای برنامه پرداخت.
در پی اعلام عزای عمومی
طاق نیوز: در پی اعلام عزای عمومی و جهت ابراز همدردی با خانواده شهدای آتشنشان حادثه پلاسکو، تمامی اجراهای موسیقی و نمایش روز سوم جشنواره بین المللی اقوام در کرمانشاه لغو شد.
طاق نیوز: اولین جشنواره بین المللی اقوام ایرانی با حضور اقوام مختلف ایرانی و نیز گروه‌هایی از اقوام کشورهای هند و عراق دیروز (30 دی) در کرمانشاه آغاز به کار کرد.
همزمان با دومین روز جشنواره بین المللی "اقوام"
طاق نیوز: جشنواره بین المللی "اقوام" در کرمانشاه امروز در دومین روز برگزاری خود شاهد هنرنمایی هشت گروه موسیقی و پنج گروه نمایشی خواهد بود.

صفحه‌ها