نظرخواهی

کیفیت مطالب منتشر شده در طاق نیوز را در سه ماهه اخیر چگونه ارزیابی می‌کنید؟

آخرین اخبار

  • همزمان با دهه سوم محرم برگزار می شود
    طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از اجرای نمایش مذهبی «تعزیه خوانی» همزمان با دهه سوم محرم توسط گروه «عاشورائیان کنگاور» در شهرستان قصرشیرین خبر داد.

اخبار ویژه

طاق نیوز: اولین کارگاه استانی آشنایی با تئاتر کاربردی و انواع تئاتر بیرونی با محوریت توسعه بهداشت و سلامت در کرمانشاه برپا می‌شود.
طاق نیوز: آرش منصوری از نویسندگان و کارگردانان موفق استان کرمانشاه است، وی نویسندگی را از دوران نوجوانی تجربه کرده و بیش از بیست سال است که به عنوان بازیگر و نویسنده و کارگردان در دنیای حرفه ای تئاتر حضوری فعال دارد.
محمدرضا درند رئیس انجمن نمایش کرمانشاه مطرح کرد:
طاق نیوز: محمدرضا درند رئیس انجمن نمایش کرمانشاه از تجهیز و ساخت دو پلاتو تئاتر و یک سالن روباز برای نمایش‌های محیطی در سال جاری در خبر داد.
طاق نیوز: رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از اجرای نمایش های «ماه‌پری و خاله غوله» و «شبی از شب‌ها» در کرمانشاه خبر داد.
طاق نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با اشاره به اثرگذاری تئاتر در ابعاد مختلف، گفت: آیین ها و سنت های اصیل ایرانی و اسلامی، دفاع مقدس و تعزیه باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
مسئول واحد نمایش حوزه هنری کرمانشاه:
طاق نیوز: مسئول واحد نمایش حوزه هنری کرمانشاه گفت: نمایش صحنه ای «کلیددار کعبه» کاری از سوی دفتر بچه های مسجد حوزه هنری انقلاب اسلامی کرمانشاه در سطح مدارس و مساجد شهر به اجرا در آمد.
یک هنرمند عرصه تئاتر مطرح کرد:
طاق نیوز: نمایش «وقتی طبل آخر را محکم تر زدند» از سوم اردیبهشت ماه به مدت ده روز در کرمانشاه به روی صحنه می رود.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه:
طاق نیوز: نمایش "سلفی با گرگ" که «نمایش سلفی با گرگ» از تولیدات واحد نمایش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به زودی در شهرهای مختلف این استان به روی صحنه خواهد رفت.
همزمان با هفته هنر انقلاب برگزار شد؛
طاق نیوز: اولین جلسه انجمن تئاتر بسیج هنرمندان استان کرمانشاه در هفته هنر انقلاب به جهت تجدید میثاق با آرمان‌های امام ، رهبری و شهدا در مزار شهدای کرمانشاه برگزار شد.
به مناسبت هفته هنر ابقلاب اسلامی؛
طاق نیوز: نمایش صحنه ای «این یوسف» تولیدی هنرمندان استان کرمانشاه از 20 فروردین در حوزه هنری کرمانشاه اجرا می شود.
طاق نیوز:مسئول انجمن نمایش استان کرمانشاه با اعلام این خبر که در روزهای پایان سال هر روز در چند سالن تئاتر سطح شهر کرمانشاه نمایش های متنوعی به روی صحنه خواهند رفت، این اقدام را حرکتی کم نظیر عنوان نمود.
مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری استان کرمانشاه از اجرای عمومی نمایش «این یوسف» از امروز در کرمانشاه خبر داد.
به منظور تعامل و تقویت بسیج هنرمندان در اجرای برنامه های سال 96
طاق نیوز: صلاح الدین قره تپه مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جلسه هم اندیشی به منظور تعامل و تقویت بسیج هنرمندان در اجرای برنامه های پیشنهادی سال 96 با شهرداری و کمسیون فرهنگی شورای شهر کرمانشاه خبر داد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از کسب رتبه اول "نویسندگی" در بخش تئاتر خیابانی برای نمایش "جهت کدوم طرفه" از کرمانشاه(هرسین) در دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج خبرداد.
مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان کرمانشاه از راهیابی ۲ اثر نمایشی از هنرمندان استان کرمانشاه به مرحله نهایی هشتمین جشنواره تئاتر دانشگاهی سوره خبر داد.
مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری کرمانشاه:
طاق نیوز: همایش استانی تئاتر خیابانی انقلاب از سوی دفترتئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر از 18 لغایت 22 بهمن در کرمانشاه برگزار می شود.

صفحه‌ها