نظرخواهی

کیفیت مطالب منتشر شده در طاق نیوز را در سه ماهه اخیر چگونه ارزیابی می‌کنید؟

آخرین اخبار

اخبار ویژه

با حضور مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛
طاق نیوز: با حضور مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، جلسه نقد و بررسی کتاب شهرآرمانی ازمنظر دین و دانش در کرمانشاه برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره منطقه ای شعر کردی وحدت همزمان با هفته مبارک بسیج در کرمانشاه خبر داد.
طاق نیوز: رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کرمانشاه از برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب « شهر آرمانی از منظر دین و دانش» با حضور نویسنده این کتاب خبر داد.
رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه:
طاق نیوز: رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه، از برگزاری مراسم شب خاطره و رونمایی از کتاب«ماموستا» همزمان با سالروز حماسه آزادسازی پاوه در این شهرستان خبر داد.
معرفی کتاب؛
طاق نیوز: کتاب «برسد به دست خانم ف» شامل خاطرات سید احمد نبوی است که راحله صبوری آن را نوشته است.
طاق نیوز: مدیرکل و جمعی از مسئولین اداره کل فرنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه تعدادی از شعرای نام آشنای استان، به دیدار استاد محمدجواد محبت شاعر برجسته کرمانشاهی رفتند.
معرفی کتاب؛
طاق نیوز: آمار پرفروش‌های انتشارات سوره مهر نشان می‌دهد کتاب های آبنبات هل دار، وقتی مهتاب گم شد، گلستان یازدهم، دختر شینا، آثار فاضل نظری، دا، روزهای بی آیینه و نرگس باز هم در لیست قرار دارند و «آبنبات هل دار» در صدر این این مجموعه خودنمایی می کند.
طاق نیوز: مدیر مجموعه فرهنگی خانه کتاب کرمانشاه از افتتاح مجموعه بزرگ و جدید «کتاب شهر» به زودی در کرمانشاه خبر داد.
یک پنجره، یک شعر
طاق نیوز: سروده ای از هنرمند بسیجی یزدان بابایی از کرمانشاه که در کارگاه استانی شعر عفاف و حجاب سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزیده و مورد تجلیل قرار گرفت.
معرفی کتاب؛
طاق نیوز: چاپ پنجم کتاب«رساله محبت» به‌انضمام نه کلام در باب معارف الهی تألیف آیت الله استاد «محمد شجاعی» از سوی انتشارات «سروش» منتشر و وارد بازار نشر شد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبرداد:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزاری کارگاه شعر«نماز» همزمان با هفته دفاع مقدس در کرمانشاه خبر داد.
طاق نیوز: دهمین دوره جایزه ادبی جلال‌ آل‌احمد که همه ساله در ایام زادروز این نویسنده نامدار ایرانی برگزار می‌شود، فراخوان داد.
تازه های نشر
طاق نیوز: کتاب و لوح فشرده صوتی اشعار «شهریار» از سوی رایزنی فرهنگی کشورمان به زبان ارمنی، منتشر شد.
یک پنجره، یک شعر
طاق نیوز: سروده ای از هنرمند بسیجی مریم رستمی از کرمانشاه که در کارگاه استانی شعر عفاف و حجاب سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزیده و مورد تجلیل قرار گرفت.
طاق نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: پاسخگویی به شبهات زیادی که بر مسائل فکری و عقیدتی در شرایط اجتماعی خاصی که در دوران امامت امام رضا (ع) حاکم بود یکی از موفقیت‌های ایشان است.
رقابت شاعران رضوی به مناسبت دهه کرامت
طاق نیوز: به مناسبت دهه کرامت و در راستای گسترش و ترویج فرهنگ رضوی در میان شهروندان و ترغیب علاقه‌مندان به خلق آثار ادبی با محوریت دینی سومین جشنواره ادبی نذر شعر در بزرگداشت مقام حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود.

صفحه‌ها