نمایش 1 - 10 از 43
طاق نیوز: گروه مولودی خوانی "نی نوا" توانست مقام نخست جشنواره منطقه‌ای دف‌نوازی و مولودی‌خوانی «سراج منیر» که به میزبانی استان کردستان در سنندج برگزار شد را از آن خود کند.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبرداد:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری سومین جشنواره استانی مولودی خوانی در کرمانشاه و همزمان با هفته مبارک وحدت خبر داد.
مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری دومین جشنواره استانی مولودی خوانی در استان و همزمان با هفته وحدت سال آینده خبر داد.
مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه خبرداد:
طاق نیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، از آغاز برنامه های هفته ملی کودک در استان از 15 مهر ماه خبر داد و گفت: در این هفته از خانواده یکی از شهدای مدافع حرم تجلیل می شود.
مسئول انجمن موسیقی بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول انجمن موسیقی بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از رونمایی از اثر موسیقایی «شهید عشق» به مناسبت هفته دفاع مقس در کرمانشاه خبر داد.
گلریز مطرح کرد:
طاق نیوز: محمد گلریز،خواننده انقلابی کشور، با بیان اینکه موسیقی های پاپ بی محتوا مخرب است بر تولید آثار ارزشی تاکید کرد و گفت: موسیقی ارزشی را همه با هر سلیقه ای از روحانیت تا سایر اقشار دوست دارند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه:
طاق نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه در تاریخ 24 آبان و برگزاری جشنواره تئاتر استانی طی شهریور امسال خبرداد.
همزمان با هفته دولت برگزار می شود؛
طاق نیوز: مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری «جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری» و چند فستیوال موسیقی طی هفته دولت در استان کرمانشاه خبرداد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار کرمانشاه خبرداد:
طاق نیوز: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از برگزاری ویژه برنامه ای در یادمان مرصاد و به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد خبرداد و گفت: اجرای زنده حامد زمانی از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت روز ملی کرمانشاه تدارک دیده شده است.
در گفتگو با طاق نیوز مطرح شد:
طاق نیوز: یک هنرمند عرصه موسیقی استان کرمانشاه، عدم حمایت و توجه به هنرمندان و ظرفیت های آنان را نوعی ولنگاری فرهنگی در عرصه موسیقی برشمرد و گفت: اگر این هنرمندان رها شوند به هنر کرمانشاه آسیب می رسد وهنرمند آزرده و هنرش هم مخدوش می شود وقطعا روح جامعه آسیب خواهد دید و در پس آن این آرامش سازی و فرهنگسازی که در لایه های موسیقی و سایر هنرها داریم ارائه می دهیم از بین می رود.

صفحه‌ها