نمایش 1 - 10 از 439
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از برگزاری پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در کرمانشاه خبر داد.
طاق نیوز: آرش منصوری از نویسندگان و کارگردانان موفق استان کرمانشاه است، وی نویسندگی را از دوران نوجوانی تجربه کرده و بیش از بیست سال است که به عنوان بازیگر و نویسنده و کارگردان در دنیای حرفه ای تئاتر حضوری فعال دارد.
یک هنرمند عرصه تئاتر مطرح کرد:
طاق نیوز: یک هنرمند عرصه تئاتر گفت: هنر یکی از مهمترین ابزارها در راستای کمک به معضلات مختلف جامعه بوده و سازمان بسیج هنر مندان با توجه به توانایی های خود و وجود روحیه جهادی میتواند یکی از قدرتمند ترین ارکان در تحقق فرامین مقام معظم رهبری باشد.
مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری دومین جشنواره استانی مولودی خوانی در استان و همزمان با هفته وحدت سال آینده خبر داد.
طاق نیوز: 25 تن از هنرمندان کشوری در عرصه های تئاتر، سینما، تلویزیون و... امروز و فردا از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید می کنند.
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از راهیابی مستند«ناک اوت» از کرمانشاه به بخش مسابقه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد خبر داد.
مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه خبرداد:
طاق نیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، از آغاز برنامه های هفته ملی کودک در استان از 15 مهر ماه خبر داد و گفت: در این هفته از خانواده یکی از شهدای مدافع حرم تجلیل می شود.
پروفسور کزازی مطرح کرد:
طاق نیوز: استاد کزازی با اشاره به آیین ها و نمادهای سوگواری در ایران، «کتل» و «پنجه» را از برجسته ترین عناصر سوگ در ایران برشمرد.
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از معرفی 2 نمایش «گاهی...» و «بیست» از کرمانشاه به سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبرداد.
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه از کسب تندیس جشنواره منطقه ای انجمن سینمای جوان توسط هنرمندان کرمانشاهی برای فیلم «مریم، فصل آخر» خبر داد.

صفحه‌ها