نمایش 1 - 10 از 442
مدیر مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی استان کرمانشاه:
طاق نیوز: مدیر مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی استان کرمانشاه: یکی از مهمترین مضرات حجابی و بی حجابی برهم خوردن آرامش روانی جامعه است زیرا باعث می شود ذهن ها به جای اینکه درگیر مسائل علمی و مثبت باشند درگیر مسائل بی ارزشی شوند که تکامل فکری جامعه را با رشد منفی مواجهه می سازد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره خوشنویسی آیت الله نجومی طی دهه آخر آذر ماه امسال در استان کرمانشاه خبر داد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبرداد:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری سومین جشنواره استانی مولودی خوانی در کرمانشاه و همزمان با هفته مبارک وحدت خبر داد.
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از برگزاری پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در کرمانشاه خبر داد.
طاق نیوز: آرش منصوری از نویسندگان و کارگردانان موفق استان کرمانشاه است، وی نویسندگی را از دوران نوجوانی تجربه کرده و بیش از بیست سال است که به عنوان بازیگر و نویسنده و کارگردان در دنیای حرفه ای تئاتر حضوری فعال دارد.
یک هنرمند عرصه تئاتر مطرح کرد:
طاق نیوز: یک هنرمند عرصه تئاتر گفت: هنر یکی از مهمترین ابزارها در راستای کمک به معضلات مختلف جامعه بوده و سازمان بسیج هنر مندان با توجه به توانایی های خود و وجود روحیه جهادی میتواند یکی از قدرتمند ترین ارکان در تحقق فرامین مقام معظم رهبری باشد.
مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری دومین جشنواره استانی مولودی خوانی در استان و همزمان با هفته وحدت سال آینده خبر داد.
طاق نیوز: 25 تن از هنرمندان کشوری در عرصه های تئاتر، سینما، تلویزیون و... امروز و فردا از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید می کنند.
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از راهیابی مستند«ناک اوت» از کرمانشاه به بخش مسابقه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد خبر داد.
مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه خبرداد:
طاق نیوز: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، از آغاز برنامه های هفته ملی کودک در استان از 15 مهر ماه خبر داد و گفت: در این هفته از خانواده یکی از شهدای مدافع حرم تجلیل می شود.

صفحه‌ها