نمایش 1 - 10 از 450
یک هنرمند عرصه تئاتر استان در گفتگو با طاق نیوز مطرح کرد:
طاق نیوز: یک هنرمند عرصه تئاتر در پاسخ به اظهارات سخیف ترامپ گفت: ترامپ قطعا دارای شخصیت متزلزل و مواجه با عدم تعادل روحی است، از نظر من سخنان او به حدی سخیف بود که حتی در جامعه آمریکا نیز بازخورد مناسبی نداشت.
عضو شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه:
طاق نیوز: عضو شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه گفت: مواجه ترامپ با ایران، بخشی از پازل تکرای و ناموفق نظام سرمایه داری و لیبرال دموکراسی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
یک شاعر برجسته کشوری مطرح کرد:
طاق نیوز: آیین نکوداشت مقام شهید آیت الله اشرفی اصفهانی و بزرگداشت روز حافظ با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان استان در محل تالار وحدت دانشگاه فرهنگ و هنر کرمانشاه برگزار شد.
یک هنرمند عرصه تئاتر؛
طاق نیوز: بزرگترین اثر هنری را شهدا به تبعیت از سالار شهیدان حضرت سیدالشهدا خلق کرده اند بنابر همین هر اثر هنری که در تجلیل و یاد آوری جایگاه شهیدان ساخته میشود باید از توان و قدرت کافی برخوردار بوده و درخور شان والای شهدا باشد.
به همت 2 شاعر کرمانشاهی؛
طاق نیوز: برای اولین بار در کشور "گزیده رباعیات معاصر ایران" به همت دو شاعر کرمانشاهی پیمان سلیمانی و سیامک کیهانی جمع آوری و به چاپ می‌‍ رسد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه خبر داد:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به کارگاه شعر «نماز» تا 25 مهر ماه امسال تمدید شد.
طاق نیوز: گروه مولودی خوانی "نی نوا" توانست مقام نخست جشنواره منطقه‌ای دف‌نوازی و مولودی‌خوانی «سراج منیر» که به میزبانی استان کردستان در سنندج برگزار شد را از آن خود کند.
طی گفتگویی با رئیس انجمن سینما جوان استان کرمانشاه؛
طاق نیوز: به بهانه برگزاری جشنواره شبدیز در کرمانشاه با رئیس انجمن سینما جوان استان کرمانشاه گفت و گویی ترتیب داده ایم تا درباره حال و هوای این رخداد فرهنگی و فضای فیلم کوتاه شهرمان بیشتر بدانیم.
مدیر مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی استان کرمانشاه:
طاق نیوز: مدیر مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآنی استان کرمانشاه: یکی از مهمترین مضرات حجابی و بی حجابی برهم خوردن آرامش روانی جامعه است زیرا باعث می شود ذهن ها به جای اینکه درگیر مسائل علمی و مثبت باشند درگیر مسائل بی ارزشی شوند که تکامل فکری جامعه را با رشد منفی مواجهه می سازد.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه:
طاق نیوز: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره خوشنویسی آیت الله نجومی طی دهه آخر آذر ماه امسال در استان کرمانشاه خبر داد.

صفحه‌ها